Keramikas darbnīca mācību iestādē

Viens no uzņēmuma darbības virzieniem ir interešu izglītības pakalpojumu sniegšana. Pēc licenzētas intereešu izglītības programmas, kvalificētu, radošu un sirsnīgu mākslas pedagogu vadībā bērniem tiek piedāvāts apgūt iemaņas darbā ar keramikas materiāliem, tiek radīti priekšnoteikumi radošas un harmoniskas, fiziski, garīgi un emocionāli kopveselas personības attīstībai, veicinātas jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas.

Radošā darbnīca Sava tēja Savā krūzē

Kas gan ir tēja bez krūzes? Un krūze bez tējas? Sadarbībā ar bioloģiskās Z/S Ozoliņi tēju burvi Evitu kopradīts pasākums ar saturu un formu.
Pasākums sastāv no divām daļām. Pirmajā - meditatīva iepazīšanās ar augiem no Evitas mežiem un laukiem. Mācāmies, kā caur maņām sajust un pieņemt īsto augu īstajā brīdī. Otrajā- kopā ar Aivu sajūtam saikni ar zemi un gatavojam krūzi saviem tējas rituāliem.
Pasākumu piedāvājam vadīt gan pašu organizētās telpās, gan arī kā izbraukuma darbnīcu.

Izbraukumu keramikas darbnīca Tavam īpašajam pasākumam

Bērnu un pieaugušo ballītes, svētki, koorporatīvie pasākumi... Visur, kur rodas vēlēšanās pēc saturīgi pavadītas dienas vai omulīgas atpūtas draugu, radu vai kolēģu lokā, var saukt palīgā mūs. Draudzēsimies ar mālu, čalosim, smiesimies, labi pavadīsim laiku un pašu rokām radīsim skaistus keramikas traukus.

Pirkumu grozs