Attālināto nodarbību komplekti bērniem

Piedāvājam keramikas nodarbības Jūsu mājās.

Komplektos ietilpst:

  • nodarbību materiāli un darba rīki četrām nodarbībām, iepakoti kastē un nosūtīti uz Jūsu mājām vai tuvākajā pakomātā;
  • četras video pamācības Jūsu e-pastā;
  • gatavo darbu apdedzināšana keramikas ceplī.

Vecumposmi un īpatnības, kam nodarbības liksies interesantas:

  • 4 - 5 gadus veciem bērniem paveicamas savās mājās pieaugušā vai vecāka brāļa/māsas pavadībā;
  • 5 - 7 gadus veciem bērniem. Ar priekšzināšanām  var darboties mājās individuāli, bez priekšzināšanām- visticamāk, asistējot vecākiem;
  • 1. - 3. klases skolēniem darbam mājās, kam parasti nav nepieciešama vecāku iesaiste.

Izvēlies komplektu pēc sava bērna vēlmēm :)

Viena komplekta cena 45 eur + piegādes izdevumi.
Ja ģimenē vairāki bērni vēlas piedalīties nodarbībās vai audzēkņa vecāki plāno darboties līdzi bērnam, ir iespējams pieteikties kā papildus dalībniekam, piemaksājot vien 10 EUR un saņemt paciņā papildus mālu, cik tas nepieciešams darba veikšanai 4 nodarbībās (ar instrumentiem ģimenes locekļi var dalīties vai piemeklēt alternatīvas savā saimniecībā).


Iegādāties komplektu

Komplekts "Lāču trauki"-iespēja pagatavot krūzi un šķīvi ar lāča sejām, lāča figūriņu un medus podu ar biti - uzdevumi ļaus strādāt dažādās tehnikās un izveidot tematiski vienotu traku/sadzīves priekšmetu komplektu.

Komplekts "Veidotājs"- uzdevumi saistīti ar formu veidošanu ar delnām un pirkstiem, minimāli izmantojot papildus darba rīkus. Veidosim skanošus šeikerus, trauciņu gardumiem un dzīvnieku figūras.

Komplekts "Rullētājs"- piedāvājam izveidot trīs trauciņus un "desu"/"krustiņu un nullīšu" spēli, darbojoties ar rulli, izmantojot trafaretus un veidojot sīkas detaļas, kas daudzpusīgi palīdzēs trenēt dažādas plaukstu muskuļu grupas.

Komplekts "Radošais"- veidosim traukus, mūzikas instrumentus un tēlu figūriņas, dodot bērniem daudz lielāku improvizācijas brīvību un pašam ietekmēt gala rezultātu. Komplekts ieteicams bērniem no 6 gadu vecuma un/vai ar priekšzināšanām. 

"Lāču trauki"

"Veidotājs"

"Rullētājs"

Pirkumu grozs